Metin2 - Knight Online - Silkroad - Warrock - Karahan Online

Geri git   Metin2 - Knight Online - Silkroad - Warrock - Karahan Online > Metin2 Türkiye > Metin2 Genel
Sayfaya güncelle Pc kapalıyken Pazarda Satış Yapınn!

Uyarılar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-03-2008, 19:27   #1
İzmirlee
Paylaşımcı

Tecrübe Puanı: 19
İzmirlee has a spectacular aura aboutİzmirlee has a spectacular aura aboutİzmirlee has a spectacular aura about
Standart Pc kapalıyken Pazarda Satış Yapınn!

Öncelikle herkeze merhaba. Foruma yeni katıldım.İlk fırsatta şu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.Bilenler vardır.Bilmiyenler vardır.Şimdiye kadar hiçbir yerde bu bugu açıklayanı görmedim.Heralde pek fazla kişi tarafından bilinmiyor ve kimse tarafından paylaşılmamış

Düşünüldüğünde bir çoğunuzun anası babası gece bilgisayarın açık kalmasını istemiyordur.E kimisininde interneti sınırlıdır.Bu bug tam size göre bir konudur.
Çok fazla uzatmadan konuya giriyorum. Normal bir şekilde pazar kurup istediğiniz itemleri satmaya başlıyorsunuz.İşin püf noktasını açıklıyorum.

Pazarı kurduktan sonra Modem'inize ya res atıyorsunuz yada kablosunu çekiyorsunuz.Böylece Char askıda kalıyor.Pazarın bozulmadığına emin olabilirsiniz.Bu yolla herhangibir dupe yapılmadığına da emin olabilirsiniz (her yolu denedim ) İstiyen kişi sizin malınızı rahatlıkla çekebiliyor.Sanki siz oyundaymışınız gibi alış veriş sorunsuz bir şekilde işlev görecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır.Eğer modeme res atıp aynı ıd ile tekrar bağlanmak istediğinizde hesabınız şuanda bağlı hatasını alacaksınız.O anda bilinki askıda kalan charınız oyundan çıkmıştır.Pazara bırakıp uyumak isterseniz tekrar oyuna girip modeme res atmanız gerekecek.

Çalışıp çalışmadığını da şu şekilde doğrulayabilirsiniz.Dediklerim i yaptıktan sonra başka bir hesap ile bağlanıp diğer hesaptaki charı bıraktığınız yere gittiğinizde göreceksiniz ki char pazarda ve satış yapıyor Egonuzu tatmin etmek için bir kaç itemi satın alabilirsiniz

+ RePpP !

Alt 31-03-2008, 19:50   #2
<YaGiZ>
GönüllerinEspriUzmanı

<YaGiZ> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 305
<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute<YaGiZ> has a reputation beyond repute
<YaGiZ> - AİM üzeri Mesaj gönder <YaGiZ> - MSN üzeri Mesaj gönder <YaGiZ> - YAHOO üzeri Mesaj gönder

şimdi modeme res attıktan sonra bilgisayarı kapatsak bişi olurmu .

1. Kötü İnsanları Tanıma Senesi - Sagopa Kajmer
2. İnziva - Kolera
3. Yerli Plaka - Ceza
4. Rapstar - Ceza
5. Bir Pesimistin Gözyaşları - Sagopa Kajmer
6. Romantizma - Sagopa Kajmer
7. İkimizi Anlatan Birşey - Sagopa Kajmer&Kolera
8. İrap Various Artists
9. Med Cezir - Ceza
10. Şöhret Yolu -Sultana
<YaGiZ> isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Alt 31-03-2008, 19:53   #3
theROCKula
Paylaşımcı

theROCKula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 22
theROCKula is a jewel in the roughtheROCKula is a jewel in the roughtheROCKula is a jewel in the rough

Yaptım aynısını ama FIS oldu baska charımla baktığımda pazardaki charım yoktu......... bende sevinmiştim 24 saat pazarda ticaret yaparım diye char çok kısa bi süreliğine oyunda kalıyo yaklaşık 2-3 dakika gibi sonra çıkıyo malesef

Konu theROCKula tarafından (31-03-2008 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.
theROCKula isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Alt 01-04-2008, 14:04   #4
Kumashhh
Meraklı

Kumashhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14
Kumashhh is on a distinguished roadKumashhh is on a distinguished road

kesinlikle doğru ve güzel bir taktik bence
char askıda kalıyor isteyen itemleri alabiliyor denendi
tesekürler...
Kumashhh isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Alt 01-04-2008, 14:06   #5
Ekzantire
SO Üyesi

Tecrübe Puanı: 81
Ekzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud ofEkzantire has much to be proud of

Al***305;nt***305;:
Gazman1942´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
şimdi modeme res attıktan sonra bilgisayarı kapatsak bişi olurmu .
Olmuyor
Ekzantire isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Alt 01-04-2008, 15:06   #6
zamanegenci
Süper Üye

zamanegenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 34
zamanegenci is a glorious beacon of lightzamanegenci is a glorious beacon of lightzamanegenci is a glorious beacon of lightzamanegenci is a glorious beacon of lightzamanegenci is a glorious beacon of lightzamanegenci is a glorious beacon of light

gerçekten helal +rep
Alt 01-04-2008, 18:12   #7
theROCKula
Paylaşımcı

theROCKula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 22
theROCKula is a jewel in the roughtheROCKula is a jewel in the roughtheROCKula is a jewel in the rough

arkadaşlar olduğunu eminmisiniz ben diğer charımla girdim ama pazardaki charım yoktu bence olmuyor yada bi yerde yanlış yapıyorum......
theROCKula isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil