Metin2 - Knight Online - Silkroad - Warrock - Karahan Online

Alt 12-05-2011, 12:36   #1
wanted
so.gen.tr
wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Tecrübe Puanı: 1102
Rep Puanı : 21364
Kıdemi : wanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond repute
Standart Metin2FUN 2011 Pack Yükleme Sorunları

Lütfen konu altından pack ile ilgili soru ve sorunlarınızı yazınız.

wanted isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2011, 16:33   #2
temurhan29
Yabancı
Konular:
Tecrübe Puanı: 9
Rep Puanı : 100
Kıdemi : temurhan29 is on a distinguished roadtemurhan29 is on a distinguished road
Standart Cvp: Metin2FUN 2011 Pack Yükleme Sorunları

Arkadaşlar dün akşam oyuna girmek istedim hata verdi.Daha sonra Luncheri yeniden çalıştırdım bu seferde serverde CH boş görünüyordu.Daha sonra siteden yeni pack indirdim.Bu seferde luncher başlatırken virüs olabilir diye uyardı. Bu gün yine siteden Hotfile ile pack indirdim crc hatası verdi.Neyse önceki gün indirdiğim pack denedim bu sefer herşey normal fakat server de gene ch görünmüyor. Bir Allah'ın kulu yardım etsin.
temurhan29 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2011, 17:08   #3
xberdosx
Yabancı
Konular:
Tecrübe Puanı: 10
Kıdemi : xberdosx is on a distinguished roadxberdosx is on a distinguished road

benim sorun şu indiriyorum painte indirio nası indircem veya başka bir şey üzerine indiricem lutfen yardım
xberdosx isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2011, 13:47   #4
wanted
so.gen.tr
wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Tecrübe Puanı: 1102
Rep Puanı : 21364
Kıdemi : wanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond reputewanted has a reputation beyond repute

Al***305;nt***305;:
temurhan29´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Arkadaşlar dün akşam oyuna girmek istedim hata verdi.Daha sonra Luncheri yeniden çalıştırdım bu seferde serverde CH boş görünüyordu.Daha sonra siteden yeni pack indirdim.Bu seferde luncher başlatırken virüs olabilir diye uyardı. Bu gün yine siteden Hotfile ile pack indirdim crc hatası verdi.Neyse önceki gün indirdiğim pack denedim bu sefer herşey normal fakat server de gene ch görünmüyor. Bir Allah'ın kulu yardım etsin.
Lütfen siteden yeni pack indiriniz çünkü launcher artık iptal edilmiştir.

Al***305;nt***305;:
xberdosx´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
benim sorun şu indiriyorum painte indirio nası indircem veya başka bir şey üzerine indiricem lutfen yardım
Bilgisayarında winrar varmı acaba?
wanted isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2011, 10:35   #5
789joy
Yabancı
Konular:
Tecrübe Puanı: 0
Kıdemi : 789joy is on a distinguished road789joy is on a distinguished road

Admin Kardes ben packı yukledim sürgüne 1. koyden giriom wadiden cıkıyorsunya az ileride yerde bi bozukluk war yer yırtık gibi ve birde birsey isticem m2fun skill görunumleri değişmis onlarda orjinal m2 deki skiller gibi olsa daha gzl ollur m -g yaptımızda değiştini göremiyoruz sadece '' v'' ye bastında Oradaki skill görunumleri turkdeki gibi olsn .Ve birde oyundan atıyor 10 veya 20 dk da bir oyundan atıyor sordum sadece bende değil herkesde oleymiş bu solediklerime bir cozum bulursanız sevinirim Saygılar Efendim...
789joy isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2011, 19:35   #6
temurhan29
Yabancı
Konular:
Tecrübe Puanı: 9
Kıdemi : temurhan29 is on a distinguished roadtemurhan29 is on a distinguished road
Question Cvp: Metin2FUN 2011 Pack Yükleme Sorunları

Pack le ilgili sorunu hallettim bu seferde arkadaşın da dediği gibi 15-20 dk da bir oyundan atıyor.
temurhan29 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2011, 19:44   #7
*Am0n-RA
SO Üyesi
*Am0n-RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Tecrübe Puanı: 30
Rep Puanı : 451
Kıdemi : *Am0n-RA is a glorious beacon of light*Am0n-RA is a glorious beacon of light*Am0n-RA is a glorious beacon of light*Am0n-RA is a glorious beacon of light*Am0n-RA is a glorious beacon of light
*Am0n-RA - İCQ üzeri Mesaj gönder *Am0n-RA - AİM üzeri Mesaj gönder *Am0n-RA - MSN üzeri Mesaj gönder *Am0n-RA - YAHOO üzeri Mesaj gönder *Am0n-RA isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Winrar yoksa olmaz
*Am0n-RA 'in İmzası
Medeniyet dediğin açmaksa bedeni!!
Desene hayvan sendende medeni!!
SeHZaDe Saqo1sT®
*Am0n-RA isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 23

Seçenekler Arama
Stil