Metin2 - Knight Online - Silkroad - Warrock - Karahan Online

Alt 05-07-2009, 03:06   #1
barbar1515
Yabancı
Konular:
Tecrübe Puanı: 11
Rep Puanı : 100
Kıdemi : barbar1515 is on a distinguished roadbarbar1515 is on a distinguished road
Question Skill dağılımı hk. yardım

Resimlerdeki gibi bir cok beceri ( Skill ) puanım birikti ve pek kullanmadım. Bunları neye vermemi önerirsniz ?

barbar1515 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Alt 05-07-2009, 04:17   #2
m1ko
Yeni Üye
m1ko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Tecrübe Puanı: 14
Rep Puanı : 169
Kıdemi : m1ko has a spectacular aura aboutm1ko has a spectacular aura about
Standart Cvp: Skill dağılımı hk. yardım

arkadasim skill dailimin afedersin agir olacak ama berbat senin yapdigin is duz yolda yuvarlarklar cizerek ilerlemek olmus sana tavsiyem ...

1)yenileme vecizesi kullan (ulubatlidaysan ben veririm sana 100m e P saka beles)
Acman gereken skiller:
1)evrenbilirligi
2)kasacak oldugun karakterin ozel temin edebildigin en son skili. Yani guc topu, agir kilic ya da Hafif kilic 30-60-70-80.. skilleri
3)alanla kasabilmek icin alan skilin (ejder kaplumbaga sarsintisi
4) once skili son seviyeye cikar kosma skili de 10 verilmis verilmis olsun
5)evren bilirligi ile ucan anka son seviyeye geldiklerinde yaklasik 2 dk kalma suresine sahip olurlar vede cok isine yararlar ama once skillerini son seviye yap...

isine yaramicak skiller:
1)savascinin dostu exp kasma suresi icerisinde oldugun icin isine yaramaz...
2)felc eden dokunus exp kasma suresi icerisinde oldugun icin isine yaramaz...
3)girdap tokati isine yaramaz cunki combo skili daha iyi
4)Mavi ejder parcalamasi ise yaramaz cunki ni ust seviye skili acarsan ondan daha guclu vuracakdir
5)guc tokati isine yaramaz nedeni 3. madde ile ayni
6)ruhani saglik vede enerji isine yaramaz nedeni boss keserken yada her hangi bi baska durumda asla kullanmazsin simdiye kadarda kullanan oldugunu gormedim.acikcasi gereksiz bir skill.
7)tazeleyici dokunus en cok 100+ labirentlerde ise yarar neden dersen ordaki bulunan bolumlerde (henuz ilk bolumu gecmek nasip olmadi) bir at var tek boynuzlu kutsal at vede at felc skiline sahipdir o ati keserken takimindaki kisilerin falc olmasini buyuk olcude iyilestirir...

pwp sirasinda dusmanin takim arkadasini felc ederse iyilestirmeye yarar
8)ucan atlayis skili de 90+ lardan sonra ise yarar ama bana sorarsan 112+ olana kadar elinde fazladan skil point kalana kadar kullanma...
9)savascinin dostu son seviyeye ulastigi zaman 30 sn kullanma suresi vardir vede 1 vurus icin gecerlidir.nasilmi combo skli yapiyorsunuz mesela vede 1 yaratiga 6k vuruyorsunuz o skili bastikdan sonra combo skili kullanirsaniz vuracaginiz dmgler 15k-6k-5,5k tarzi olacakdir...

daha cok pwp sirasinda karsindaki dusmana tek vurus da yikma sansini artirmak icin yada en cok hasari vurabilmek icin gereklidir...

Onerdigim skiller

Element zincir duzeni vede bu isme benzer turde 30 skilleriyaninda gok duzeni skili 40 skili acmani oneririm karakol savaslarinda gurubunu kutsayarak daha guclu olamalarini saglamak amacli...

Umarim yardimci olabilmisimdir arkadasim.kesinlikle alinti degildir.hepsi deneyimlerimin sonucunda edindigim bilgiler dogrultusunda yazilmistir...
m1ko isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Alt 05-07-2009, 11:34   #3
barbar1515
Yabancı
Konular:
Kıdemi : barbar1515 is on a distinguished roadbarbar1515 is on a distinguished road

yardımların için tşklr. peki, skill puanı max. kaca kadar cıkar ?
Alt 05-07-2009, 15:19   #4
m1ko
Yeni Üye
Konular:

Gelelim benim skillerimin aciklamasina benim skillerimde de gereksiz ama zarari olmayan 2 skill var onlarda ruhani saglik vede enerji skilleri...

ayrica bi skile ne kadar cok skill puan verirsen seviyesi ne kadar cok artarsa o kadar cok vurur.

Dikkat etmen gereken 2. nokta ise skill pointleri dattikdan sonra farkindaysan son seviye skillerin sol altinda 12 yaziyor.solda 2 yazan skillden 12 yazan skill daha cok vuracagi icin(illaha 12 olmasi gerekmiyor 1 den yuksek en son verilebilmis seviye skill point olmasi lazim)her zaman o skill skill barinda yer almasi lazim.

ben kendim agir kilic hafif kilic vede guc topu olarak oynayabiliyorum bu duzenek u1 Chardan yani 113 lvl charimdan alinmadir
Alt 05-07-2009, 15:20   #5
m1ko
Yeni Üye
Konular:

dedigim gibi ulubatli serverinde isen beni bulabilirsin sana skill 0 laman icin gereken kagidi vereyim..

Candella ismim
Alt 05-07-2009, 16:44   #6
barbar1515
Yabancı
Konular:

tşklr skilleri 0 ladım
Alt 05-07-2009, 19:44   #7
m1ko
Yeni Üye
Konular:

rica ederim asil yardimci olabildeysem ne mutlu bana
Konu Kapatılmıştır
Yeni Konu aç

Seçenekler Arama
Stil